12:46 21 Haziran 2024 Cuma
  • Övür: İSTOÇ ekonominin kalbi

Ak Parti Milletvekili adayı Mahmut Övür: İrtifası düşük, boş vaat siyaseti yapmayacağız


Ak Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Gazeteci-Yazar Mahmut Övür bugün seçim çalışmaları kapsamında Bağcılar'da bulunan İstanbul Toptancılar Çarşısı İSTOÇ'u ziyaret etti. Bir çok ziyarette bulunan Övür Ak Parti politikalarını anlatırken esnaftan gelen soru ve sorunları da dinledi.

"BURASI EKONOMİNİN KALBİ"

İSTOÇ ziyareti ile açıklamalarda bulunan Övür, "Yaklaşık 6 bin toptancı mağazasının bulunduğu İSTOÇ Türkiye'nin dört bir yanına tüm sektörlerde ürün sağlamasıyla ekonomimizin kalbi niteliğinde. Türkiye'de Diyarbakır'dan Adana'ya, Isparta'dan Aydın'a toptan alımlarda Küçük esnafın, büyük esnafın, girişimcinin ilk aklına gelen merkez İSTOÇ'tur. Bu anlamda ekonominin gidişatına ilişkin en net ve doğru bilgileri de buradan edinebilirsiniz. Biz de geldik ve bilgiye kaynağından ulaşmak için kapı kapı esnafımızı ziyaret ettik" şeklinde konuştu.


"İRTİFASI DÜŞÜK, BOŞ VAAT SİYASETİ YAPMAYACAĞIZ"

Övür, "Sorunların sıfıra indirildiği bir ülke elbette mümkün değil. Yaşamın devam ettiği tüm toplumlarda yeni ihtiyaçlar ve şartlarla birlikte sorunlar da baş gösterecektir. Biz "Derdimiz var" diyen esnafımıza "Hayır sizin derdiniz yok. olamaz da" diyecek, bunu inkar edecek durumda değiliz. Fakat burada uçuk vaatlerle, neredeyse "Çalışmanıza bile gerek yok. Biz para dağıtırız" lara varacak kadar alçalan siyasi bir dille değil; Toplumun, ekonominin dinamiklerini gözeten gerçekçi politikalar üreterek ilerleyeceğiz. Bunları anlattık. Onlar da bizi canı gönülden dinledi ve onayladı. Ben coşkuları, misafirperverlikleri ve güvenleri için tüm esnafımıza teşekkür ediyorum." dedi.


İletişim

Adres Bilgileri:

İnönü Caddesi Gümüşsuyu Mah. Ulusal Ap. Kat 3 No:5 Daire:8
Beyoğlu İstanbul

Tel: 0212 243 79 08
Mail: [email protected]
Web: www.mahmutovur.com.tr