06:43 23 Şubat 2024 Cuma
  • Övür: Bunların özgeçmişi zulüm, referansı yalan

Ak Parti Milletvekili adayı Mahmut Övür: CHP Noter onaylı vaat dağıtıyor çünkü sözüne güven olmayacağını biliyor. Ne acı...


Ak Parti 3. Bölge Milletvekili adayı Gazeteci Yazar Mahmut Övür, seçim çalışmları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Dün Beylikdüzü'nde seçmenle buluşan Övür kendisine yöneltilen muhalefet partilerinin seçim vaatleri sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.


NOTER ONAYLI VAAT DAĞITMANIN ANLAMI!

CHP'nin asgari ücretten mazot fiyatına bir çok vaadinin olduğu bir kağıdı noterde onaylatıp halka dağıtmasına dikkat çeken Övür konuşmasında "Bir insan ya da siyasi oluşumun söz verirken noteri şahit göstermesi kadar üzücü birşey olabilir mi? 80'lerin 90'ların siyasi aklıyla hareket ediyorlar. Birşeyler ortaya koyuyorlar ama bunun tutarlılığı var mıdır yok mudur düşünmüyorlar. Noter onaylı vaat dağıtmak ne demek? 'Ben birşeylerin sözünü veriyorum ama benim sözüme güven olmaz. bunu da biliyorum. Onun için size bir de noter taahhüdü getirdim' demek şeklinde konuştu.

BUNLARIN ÖZGEÇMİŞİ ZULÜM, REFERANSI YALAN

Övür sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu baktığınızda bir siyasi hareket için ne acı bir durumdur. Sürekli aptal, göbeğini kaşıyan adam, gerizekalı, bidon kafalı dedikleri halka seçim dönemlerinde yarı zamanlı bir iş başvurusu yapıyorlar ama bunların özgeçmişi zulüm, referansı yalan! Dolayısıyla buradan bir inandırıcılık çıkmaz. Ak Parti hareketinin farklı kitleleri birleştirebilmesi işte bu aklın tam tersine sivil siyaseti kıymetlendiren, bireysel vaatlerle değil ülkeyi topyekün kalkındırmaya yönelik ilerici politikalarla siyaset yapması olmuştur. Ak Parti güçlü yürüyüşüne 7 Haziran'dan sonra da devam edecektir."


İletişim

Adres Bilgileri:

İnönü Caddesi Gümüşsuyu Mah. Ulusal Ap. Kat 3 No:5 Daire:8
Beyoğlu İstanbul

Tel: 0212 243 79 08
Mail: [email protected]
Web: www.mahmutovur.com.tr