14:51 21 Haziran 2024 Cuma
  • Övür: Artık milli irade konuşacak

Ak Parti'nin Gazeteci-yazar adayı Mahmut Övür seçim çalışmalarını, Yeni Türkiye yürüyüşünü ve bundan sonrasını değerlendirdi.


Ak Parti İstanbul 3. bölge Mileltvekili adayı Gazeteci Yazar Mahmut Övür seçim çalışmalarının son gününde uzun yıllar yaşadığı Bakırköy-Ataköy çevresindeydi. Burada seçmenle buluşan Övür son güne, son saate kadar halkın içerisinde olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

SÖZ SÖZÜ MİLLET SÖYLEYECEK

7 Haziran'a kadar gelinen seçim sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan Övür şunları söyledi:

Bizler adaylıklarımızın belli olduğu günden bu yana hep sokaktaydık. Her ilçemize defalarca gittik. Bazen vatandaşın evinin kapısını çaldık. Bazen bir sanayi dükkanında esnafımızla buluştuk. Bazen parklarda, çay bahçelerindeki hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Bu ziyaretler sırasında kendilerini dinledik. Politikalarımızı anlattık. Çok güzel geri dönüşler aldık. her çaldığımız kapıda halkımızın o gönlü bol kadirşinastlığını gördük. Memnun olduk. Artık son söz milletin. Türkiye'nin demokrasi yürüyüşü için en hayırlı sonucun çıkacağını umuyorum.

VESAYET VE DIŞ ODAKLARIN ORTAKLIĞINI GÖRDÜK

Bugün seçime gidilirken AK Parti karşısında bir blok gördük. Nedir bu blok? Farklı çatılar altında seçime giriyor görüntüsü altında hepsi ortak bir amaç için çalışan, içine geçmişte darbeleri destekleyen medyayı da almış bir blok. Milli iradenin vesayetçi, darbeci yapıların son nefesini keseceği bir seçim olmasını diliyorum.

TÜRKİYE'NİN 3 KRİTİK HEDEFİ SÜRMELİ

Bu seçimden nasıl bir sonuç çıkarsa muhakkak milletin kararına herkes boyun eğecektir. Ama şunu belirtmek istiyorum. Türkiye'de faili meçhullerin yaşandığı, kirli oyunlarla kardeşin kardeşe kırdırıldığı, gelişmenin önüne türlü engeller çıkarıldığı ceberrut düzenin değişmesi gerekiyordu ve Ak Parti bunu yaptı. Şimdi de bu düzen değişimiyle elde edilen kazanımların kalıcılaştırılması gerekiyor. Bu açıdan Türkiye Yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi ve Çözüm süreci hedeflerinden asla vazgeçmemeli.

HERKES OY KULLANMALI


Ben seçimin milletimize, ülkemize, coğrafyamıza hayırlı olmasını diliyor demokrasimiz için görüşü ne olursa olsun oy kullanacak tüm vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum.


İletişim

Adres Bilgileri:

İnönü Caddesi Gümüşsuyu Mah. Ulusal Ap. Kat 3 No:5 Daire:8
Beyoğlu İstanbul

Tel: 0212 243 79 08
Mail: [email protected]
Web: www.mahmutovur.com.tr