07:04 23 Şubat 2024 Cuma
  • Esenyurt esnafı ile kucaklaşma

Ak Parti Milletvekili adayı Mahmut Övür Esenyurt'ta esnaf ziyaretleri yaptı.


Ak Parti'nin İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Gazeteci-Yazar Mahmut Övür seçim çalışmalarına Esenyurt'ta esnaf ziyaretleri ile devam etti. Memnuniyetleri, beklentileri ve sorunları ekseninde esnafın nabzını yoklayan Övür kendisine gösterilen ilgiye de teşekkür etti. 

GAZETECİ OLARAK ANLATTIKLARINIZI VEKİL OLARAK ANKARA'YA TAŞIYIN

Övür'ün esnaf ziyaretleri sırasında dikkat çekici diyaloglar da yaşandı. Kendisini yazıları ve TV programları ile tanıdığını söyleyen bir vatandaş "Gazeteci olarak İstanbul'dan söylediklerinizi Vekil olarak sorunların çözüm adresi olan Ankara'dan söyleyin. Bizleri unutmadığınız ve gelecek nesillerimizi düşündüğünüs sürece biz de sizlerden yanayız" dedi. ÖVÜR: ESENYURT'A TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyaretleri sonrasında twitter adresinde görüşlerini belirten Övür "Bize oy vermiş ya da vermemiş olsun hangi kapıyı çalsak bize kucaklarını açıyor ve misafir perveliklerini göstermek için birbirleriyle yarışıyorlar. Bu ilgi ve kuvvetli bağ için daha önce ziyaret ettiğimiz bir çok ilçeye olduğu gibi Esenyurt'a da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.


İletişim

Adres Bilgileri:

İnönü Caddesi Gümüşsuyu Mah. Ulusal Ap. Kat 3 No:5 Daire:8
Beyoğlu İstanbul

Tel: 0212 243 79 08
Mail: [email protected]
Web: www.mahmutovur.com.tr