06:52 23 Şubat 2024 Cuma
  • 69 yaşındaki Gülseren teyze'nin Ak parti sevdası

Reis bile değilken Tayyip beyin yanındaydım


69 yaşındaki Gülseren Teyze'nin Ak Parti sevdası

İlerlemiş yaşına rağmen hiçbir beklentisi olmaksızın elinde karanfil ve broşürlerle kapı kapı dolaşan Gülseren Teyzenin hikayesi...

Sokakta seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Milletvekili adayı Gazeteci Yazar Mahmut Övür, bugün kendisine eşlik eden bir teyzeyi görünce şaşkınlığını gizleyemedi ve kendisiyle tanışmak istedi. Övür'ün ayaküstü sohbet ettiği Gülseren teyzenin tam bir Ak Parti sevdalısı ve dikkat çekici bir hikayesinin olduğu ortaya çıktı. 

30 YILDIR KARŞILIKSIZ KOŞUYOR...

Ak Parti'nin seçim çalışmalarında gönüllü olarak çalıştığı öğrenilen Gülseren Malkoç ilerlemiş yaşına rağmen ellerinde karanfillerle kapı kapı dolaşarak Ak Parti'ye ve Ak Parti politikalarına destek istiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın henüz Belediye Başkanı bile olmadığı yıllarda yaklaşık 30 yıl önce kendisiyle koşturmaya başladığını söyleyen Gülseren teyze 30 yıldır aynı heyecanla çalıştığını belirtti.

"REİS BİLE DEĞİLKEN TAYYİP BEYİN YANINDAYDIM"

69 yaşında sabahtan geç saatlere kadar koşturan Gülseren Malkoç Hür Haber'e şunları söyledi: Bizler çok şeyler yaşadık. Bu ülkenin, bu insanların çok hakkı gasp edildi. Evlatlarımız yok yere öldürüldü. Gelecekleri karartıldı. Ben Tayyip Cumhurbaşkanımızı tanıdığımda kendileri henüz belediye reisi dahi değildi. Cahit Can'la Çorlu'da çalışmalarımız oldu. Gecenin 1-2'sinde eve geldiğimiz zamanlar olmuştur. 

"69 YAŞINDAYIM... ÜLKEM İÇİN KOŞUYORUM"

O gün bugün 30 yıldır böyle teşkilatımın, Tayyip beyin arkasında olan bir teyzenizim. Ben 69 yaşındayım yavrum 45 doğumluğum şimdi gençlerimiz yoruluyor. Ama bu ülke için aşkla koşmamız gerekiyor. Ben yorulmuyorum. Bakın Mahmut vekilimizin çalışmalarına katıldım. Kendi isteğimle Mahmut beyden sonra Feyzullah Kıyıklı vekilimizin çalışmalarına da katıldım. Halen seçim aracındayım ve şimdi ilçe teşkilatına gidiyorum. Şuan çağırsalar bir vekilimizle çalışma yapar mısın diye. Gece yarısına kadar da onunla kapı kapı gezerim. Bu ülke buralara kolay gelmedi. 

ÖVÜR: GÜLSEREN ANNEMİZ BİZE GÜÇ VERDİ

Gülseren Malkoç'un hikayesi ve enerjisinden etkilenen Ak Parti Milletvekili adayı Mahmut Övür de kendisiyle ilgili tweetler attı. Övür şunları söyledi: "69 Yaşında memleket için kapı kapı dolaşan, geçmişi düşününce gözyaşlarını tutamayan Gülseren annemiz bize güç verdi"

 


İletişim

Adres Bilgileri:

İnönü Caddesi Gümüşsuyu Mah. Ulusal Ap. Kat 3 No:5 Daire:8
Beyoğlu İstanbul

Tel: 0212 243 79 08
Mail: [email protected]
Web: www.mahmutovur.com.tr